15522.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,71 EUR, 4,00 USD
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.