15127.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
Közlemények Szepes vármegye múltjából. XI. évf. 1-4. sz. Szerk.: Förster Jenő. Szepesmegyei Történelmi Társulat évkönyveinek XIX. folyama. Lőcse, 1919., Szepesmegyei Történelmi Társulat,(Reiss J. T.-ny.) , 46+2 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, széteső állapotban.