Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
Michael Geistbeck-Alois Geistbeck: Länderkunde von Europa. Geographie für höhere Lahrenstalten. Dritter Teil. Neuarbeitet von Studianprofessor Andreas Schwerd. München-Berlin, 1927., R. Oldenbourg, 142+2 p. Fekete-fehér fotókkal és 1 színes képpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, ceruzás bejelölésekkel.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Német nyelven. Térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, foltos, egy kihajtható térkép szakadt. / Linen-binding, with worn cover, spotty pages, one map damaged, in German language. Sixth edition.