Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 148
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2644388
15517
431
Books: Travelling, Local History
Mihancsik Zsófia (szerk.): Budapest metamorfózisa. Budapesti Negyed IV. évf. 4. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés 2644365
15518
431
Berkovits György (szerk.): Koncepció és vízió. Budapesti Negyed I. évf. 2. sz. Bp., 1993, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban 2644397
15519
431
Berkovits György (szerk.): Budapest 1896-I. Budapesti Negyed IV. évf. 1. sz. Bp., 1996, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés 2647101
15520
431
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban. 2218486
15521
431
100
Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2645404
15522
431
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp.,é.n., Stádium. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. 2677244
15523
431
A modern város történeti dilemmái. Szerk.: Gyáni Gábor.Debrecen,1995, Csokonai História Könyvek.Papírkötés , jó állapotban. 2670133
15524
431
Szőke Ágnes-Kissné Szemerédy Gizella: Mitológiai séta a Belvárosban. Bp., 2001, Masszi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2224840
15525
431
100
Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban. 2643777
15526
431
Bana József (szerk.): Homo Ludens, Győri Tanulmányok 26. Győr, 2002, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben 2643779
15527
431
Bana József (szerk.): Győri Tanulmányok 28. Tudományos Szemle, Győr, 2006, Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata, kiadói papírkötésben 2316954
15528
431
Petercsák Tivadar: Népszokások Filkeházán. Debrecen, 1985, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszékének kiadványa. Papírkötés, kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft