Bíró Lajos: Újguineai utazásom emlékei. Sajtó alá rendezte: Szabó-Patay József. Népszerű Természettudományi Könyvtár 13. Bp, 1932., Kir. M. Természettudományi Társulat, 2 t. + 260+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, fakó gerinccel.
Így utaztunk anno. Összeáll. és szerk.: Rappai Zsuzsa. Szelényi Károly fotóival. Bp., 2007., Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
Barzini, Luigi: Pekingtől Párisig automobilon. Borghese herceg utja. Ford.: Garády Viktor. Bp., 1908, Singer és Wolfner, XV+470+(5) p. + 10 t. + 1 térkép (kihajtható). Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült borítóval, a címlap és két további lap hiányzik, egy képtábla k...
Lőrincz Zoltán - Hapák József: "Tedd templomoddá, Istenem". Válogatás Árpád- és középkori eredetű református templomokból. Bp., 2002, Kálvin Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.