2 db Izrael / Szentföld témájú könyv: Komjáthy Aladárné: A Szentföldön jártunk. Bp., 1985, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
Lucfalva története 1235-1994. Összeáll.: Juhász Gyuláné. Lucfalva, 1994, GE & G Ügynökség, 18 p. Egészvászon-kötésben, helyenként összeragadó lapokkal.
1931 Értesítő a Pannonhalmi Szent Benedek-Rend Győri Katholikus Czuczor Gergely Gimnáziumáról az 1930/31. iskolai év végén. Győr, 1931, Győregymázmegyei Alap-ny., 4+80 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől.
Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva