3 000 Ft
De Heer, J[ohannes]: Armageddon. A népek végpusztulásának színtere. Ford.: Szabadi Elemér. Bp., 1936, szerzői kiadás (Sylvester-ny.), 141+(2) p. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal.