8 000 Ft
Güntner Gábor, Ker. János: Katholikus alapelveken nyugvó általános szentirási magyarázattan. Ford.: Lessenyey Ferencz. Szatmár, 1880., Lövy Miksa, (Sárospatak, Steinfeld Béla-ny.), 282 p. Korabeli aranyozott gerincű, díszes vaknyomásos zöld egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzéssel és címkével.