2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Vegyes vallási témájú könyvtétel, 3 db: Viz László: A torinói halotti lepel. Bp.,1985.,Ecclesia. Kiadói papírkötés.; Jelenések, üzenetek és a jövő. (A Mária-jelenések és üzenetek szintézise 1830-tól napjainkig.) "A megtéréstől függ a jövőtök." Összeáll.: Dr. Antalóczi Lajos. Eger, 1991, Kisboldogasszony Plébánia. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.; Garabandál misztériuma. Szerk.: Garabandál Magyar Baráti Köre. New York, 1988., Garabandál Magyar Baráti Köre. Kiadói papírkötés.