https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 38

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Güntner Gábor, Ker. János: Katholikus alapelveken nyugvó általános szentirási magyarázattan. Ford.: Lessenyey Ferencz. Szatmár, 1880., Lövy Miksa, (Sárospatak, Steinfeld Béla-ny.), 282 p. Korabeli aranyozott gerincű, díszes vaknyomásos zöld egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzéssel és címkével.
1
17186.

Güntner Gábor, Ker. János: Katholikus alapelveken nyugvó általános szentirási magyarázattan. Ford.: Lessenyey Ferencz. Szatmár, 1880., Lövy Miksa, (Sárospatak, Steinfeld Béla-ny.), 282 p. Korabeli aranyozott gerincű, díszes vaknyomásos zöld egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzéssel és címkével.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Christ- Catholisches Mess- und Bet- Buch, zum Gebrauch deren weltlichen Stands-Personen, ... Preßburg, 1762., Johann Michael Landerer, 7 sztl. lev+438 p.+5 sztl. lev+7 ( ) t. Német nyelven. Második kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóban, sérült gerinccel, kis szúette lyukakkal, kis foltokkal.
1
17187.

Christ- Catholisches Mess- und Bet- Buch, zum Gebrauch deren weltlichen Stands-Personen, ... Preßburg, 1762., Johann Michael Landerer, 7 sztl. lev+438 p.+5 sztl. lev+7 ( ) t. Német nyelven. Második kiadás. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóban, sérült gerinccel, kis szúette lyukakkal, kis foltokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
2
 
A' keresztény tudományak rövid sommája, melly után követeznek egynehány ajtatos imádságok gyónásnak módgya 's a' t. Buda, 1773., özv. Landererné,1+2+26 p.; Hozzákötve: Nucleus Christianismi seu fidei, et morum principia olim tenerae juventuti in catechesi tradita, nunc etiam adultis facta communia a P. Francisco Neumayr, S. J. Augustae Vindel et Oeniponti [Augsburg-Innsbruck], 1768., Josephus Wolff, 16+239+50+1 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, a könyv elején (1+2 p) és végén (50+1 p) egykorú kézírásos magyar-latin-német nyelvű jegyzetekkel, valamint az első rész címlapjának hátoldalán possessori névbejegyzéssel.
1
17188.

A' keresztény tudományak rövid sommája, melly után követeznek egynehány ajtatos imádságok gyónásnak módgya 's a' t. Buda, 1773., özv. Landererné,1+2+26 p.; Hozzákötve: Nucleus Christianismi seu fidei, et morum principia olim tenerae juventuti in catechesi tradita, nunc etiam adultis facta communia a P. Francisco Neumayr, S. J. Augustae Vindel et Oeniponti [Augsburg-Innsbruck], 1768., Josephus Wolf...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
EUR
,
28,57
USD
Ajánlatok száma:
14
 
Nagy képes Biblia. Bp., [1972], Saxum. Díszes műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
1
17189.

Nagy képes Biblia. Bp., [1972], Saxum. Díszes műbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Officia Sanctorum. quae diversis in locis, vel de praecepto, vel speciali indultu Sedis Apostolicae recitari debent; in quibusdam autem breviariis desiderantur. Jussu et acutoritate excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Sigismundi Kovács miseratione divina, et sanctae sedis apostolicae gratia Episcopi Veszprémiensis... Veszprimii, 1880, Velocibus Typis Armini Krausz, 8+XCVI+404+12 p. Latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésekkel, bélyegzésekkel.
1
17190.

Officia Sanctorum. quae diversis in locis, vel de praecepto, vel speciali indultu Sedis Apostolicae recitari debent; in quibusdam autem breviariis desiderantur. Jussu et acutoritate excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Sigismundi Kovács miseratione divina, et sanctae sedis apostolicae gratia Episcopi Veszprémiensis... Veszprimii, 1880, Velocibus Typis Armini Krausz, 8+XCVI...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Illanicz György: Átölelt az Isten. Cikkek, írások, igehirdetés. Cegléd, 2006, a szerző kiadása, 103+(2) p. Fekete-fehér képekkel. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által Gonda János (1932-2021) Széchenyi- és Liszt Ferenc-díjas zongoraművész, zeneszerző részére DEDIKÁLT példány.
1
17191.

Dr. Illanicz György: Átölelt az Isten. Cikkek, írások, igehirdetés. Cegléd, 2006, a szerző kiadása, 103+(2) p. Fekete-fehér képekkel. Kiadói tűzött papírkötés. A szerző által Gonda János (1932-2021) Széchenyi- és Liszt Ferenc-díjas zongoraművész, zeneszerző részére DEDIKÁLT példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagyvárad, 1915, Szent László-ny., (8)+499+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
1
17192.

Dr. Karácsonyi János: Magyarország egyháztörténete főbb vonásaiban 970-től 1900-ig. Nagyvárad, 1915, Szent László-ny., (8)+499+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
EUR
,
9,14
USD
Ajánlatok száma:
1
 
De Heer, J[ohannes]: Armageddon. A népek végpusztulásának színtere. Ford.: Szabadi Elemér. Bp., 1936, szerzői kiadás (Sylvester-ny.), 141+(2) p. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal.
1
17193.

De Heer, J[ohannes]: Armageddon. A népek végpusztulásának színtere. Ford.: Szabadi Elemér. Bp., 1936, szerzői kiadás (Sylvester-ny.), 141+(2) p. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos, sérült, javított lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Grosz József: Bevezetés az ó szövetségi szent könyvekbe. Ford.: ifj. Gebé Andor. Eger, 1888, Érseky Lyceumi KÖnyvnyomda, 231 p. Kissé kopott átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel.
1
17194.

Grosz József: Bevezetés az ó szövetségi szent könyvekbe. Ford.: ifj. Gebé Andor. Eger, 1888, Érseky Lyceumi KÖnyvnyomda, 231 p. Kissé kopott átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Balits Antal: A kath. egyház és ellenei. Eléadva hét nagybőjti és egy silvester-esti sz. beszédben, mellyeket Győrött tartott dr. Balits Antal, ... Győr, 1883., Szerzői kiadás, Czéh Sándor-ny.,V+2+153 p. Korabeli aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel és címkével, a borítón egészen kis foltokkal.
1
17195.

Balits Antal: A kath. egyház és ellenei. Eléadva hét nagybőjti és egy silvester-esti sz. beszédben, mellyeket Győrött tartott dr. Balits Antal, ... Győr, 1883., Szerzői kiadás, Czéh Sándor-ny.,V+2+153 p. Korabeli aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, régi intézményi bélyegzésekkel és címkével, a borítón egészen kis foltokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Slawicet Rágsty...to gest Kancyonal , a nebo kniha Pisebnj . Wytisstený w Hradcy Králowé nad Labem 6 Macslawa Sybelly . 1719. Cseh nyelvű imádságos és énekes könyv. Korabeli elvált borítójú egészbőr kötésben, rossz állapotban. / Czech religious book. Damaged full leather binding, in poor condition, 843 + 2 p.
1
17196.

Slawicet Rágsty...to gest Kancyonal , a nebo kniha Pisebnj . Wytisstený w Hradcy Králowé nad Labem 6 Macslawa Sybelly . 1719. Cseh nyelvű imádságos és énekes könyv. Korabeli elvált borítójú egészbőr kötésben, rossz állapotban. / Czech religious book. Damaged full leather binding, in poor condition, 843 + 2 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.
1
17197.

Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. Bp., 1933, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz