Szent Biblia. Azaz Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Bp., 1989, Európa. A Misztótfalusi Kis Miklós-féle 1685. évi amszterdami kiadás facsimiléje. Kísérőtanulmánnyal, M. Tütfalusi Kis Miklós Aranyas Bibliája. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
Emlékkönyv Dr. Seregély István egri érsek aranymiséje alkalmából. Szerk.: Löffler Erzsébet és Seregély György. Eger, 2005, Egri Főegyházmegye. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
A 120 éve született Mindszenty József bíboros, hercegprímás és a Váci Egyházmegye kapcsolata. Mindszenty József tanítása és példája a HIT ÉVE tükrében. Összeáll.: Pálos Frigyes. Vác, 2013., Váci Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény. Kiadói papírkötés.
Vegyes vallási témájú könyvtétel, 3 db: Viz László: A torinói halotti lepel. Bp.,1985.,Ecclesia. Kiadói papírkötés.; Jelenések, üzenetek és a jövő. (A Mária-jelenések és üzenetek szintézise 1830-tól napjainkig.) "A megtéréstől függ a jövőtök." Összeáll.: Dr. Antalóczi Lajos. Eger, 1991, Kisboldogasszony Plébánia. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.; Gar...
Exercices de L'Ame, Pour Se Disposer Aux Sacraments de Pénitence et D'Eucharistie. Rouen, 1780, Veuve de Pierre Dumesnil. XII+420+(10) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ázásnyomokkal.
Bólya József: Psalterium Ungaricum. Szenci Molnár Albert zsoltárfordításai a genfi zsoltárok dallamaira. Bp., 2003, Magyarországi Református Egyház Zsinata, 494 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Peter J. Kreeft - Ronald K. Tacelli S. J.: A katolikus hitvédelem kézikönyve. Észszerű válaszok a hit kérdéseire. Bp., 2020., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.