Bolhapiac Tételek száma: 1026
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2776303
12675
431
3800
Flea Market
Egy cipősdoboznyi vegyes karácsonyi dekoráció 2775244
12676
431
Flea Market
Faragott fa kiöntő, 16x10 cm 2775239
12677
431
Flea Market
Underwood írógép magyar billentyűzettel, hordozható, táska kivitel, jó állapotban 2775193
12678
431
Flea Market
Ukrán, népi mintás evőeszköz készlet, díszdobozzal 2775273
12679
431
Flea Market
3 db Zsolnay gyümölcs mintás tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 16 cm 2775272
12680
431
Flea Market
BMF / Heller porcukorszóró és tejkiöntő. Fém és üveg 14 cm 2775269
12681
431
Flea Market
Retro tulipános, elektromos asztali lámpa 30 cm Működik 2764091
12682
431
11000
Flea Market
Michael Kors jelzéssel, műbőr táska, hibátlan, 27x40cm 2773293
12683
431
Flea Market
Ágytakaró ,terítő 120x130 cm 2774340
12684
431
Flea Market
Régi üveg és fém fogpiszkálótartós só- és borstartó. 13 cm 2777441
12685
431
Flea Market
"Ungvári Miksa Szikvízgyára Budapest" feliratú szódáspalack, sérült, m: 26,5 cm 2771031
12686
431
Flea Market
3db szalag készlet és 2db lépésszámláló, jógaszőnyeg? Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft