Izrael DN "Kivonulás könyve" kétoldalas bronz emlékérem d: 52 mm C: AU műanyag tokban / Israel ND "The people of Israel lives. Exodus" bronze plaque d: 52 mm in plastic case
Lengyelország 1982. " Częstochowa alapításának 600. évfordulója / Miasszonyunk" kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti díszdobozban (100mm) T: 1 Poland 1982. "FUNDATIONIS CZENSTOCOVIENSIS 1382-1982 / A 600 JUBILEUM MARIANOSTRENSIS" two sided bronze commemorative medallion in original case (100mm) C:UNC
Lengyelország 1983. "Kielcei Nemzeti Múzeum 1908-1983" Br emlékérem. Szign.: ST (69mm) T:2 Poland 1983. "Muzeum Narodowe Kielcha 1908-1983" Br commemorative medallion. Sign.: ST (69mm) C:XF
Nagy-Britannia 1977. "Ezüst Jubileum - II. Erzsébet" Cu-Ni emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:PP kis patina Great Britain 1977. "Silver Jubilee H.M. Queen Elizabeth II" Cu-Ni medalllion in original plastic hardcase C:PP small patina
Nagy-Britannia 1982. "Vilmos herceg születése / A walesi hercegné 21. születésnapja" Cu-Ni emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1 Great Britain 1982. "The birth of Prince William of Wales / H.R.H. The Princess of Wales 21st birthday" Cu-Ni medalllion in original plastic hardcase C:UNC
Német Birodalom ~1800. Keresztelő Ag emlékérem. Szign.: Daniel Friedrich Loos (28,58g/42mm) T:1- German States ~1800. Christening medallion Ag. "ICH BIN DER WEG DIE WAHRHEIT UND DASLIEBEN / DER HERR DEI MIT DIR ER LEITE DICH AUF EBENER BAHN" Sign: Daniel Friedrich Loos (28,58g/42mm) C:AU