Bognár György (1944-) 1988. "Államalapító királyunk halálának emlékére 1038-1988 - MÉE / A Szent Jobb országos bemutatása" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (36g/0,835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina, kis fo. Adamo BP25
Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) patina, fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bogn...
Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) fo., patina Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bogn...