Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 423
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2660707
31350
431
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2004. "10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes" jelzett Ag emlékérem (31,49g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina 2768932
31351
431
Numizmatika
2005. "1 Lipót krajczár / A budafoki Szent Lipót Templomért 2003-2005" fém emlékérem (22mm) T:1- (PP) 2749827
31352
431
Numizmatika
DN "Szeged" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (60mm) + DN "KISZ 10" zománcozott jelvény T:1 2770436
31353
431
Numizmatika
DN "Vám- és Pénzügyőrségért" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem fa tokban (65mm) T:2 ph, patina 2475835
31354
431
500
Numizmatika
DN "Alkotó Ifjúság Pályázat és Kiállítás" Br emlékérem eredeti tokban (80mm) T:2 2635716
31355
431
Numizmatika
DN "Kiváló Propaganda Munkáért - Építő- Fa- és Építőanyagipari Dolgozók Szakszervezete elnöksége" Br plakett (79mm) T:2- 2437771
31356
431
Numizmatika
DN "MAE - Társadalmi tudományos tevékenységért / Szocialista faluért" Br plakett (80mm) T:2 2688330
31357
431
Numizmatika
DN "Somogyi Imre 1902-1947 / Kertbarát és Kistenyésztő Mozgalomért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (98mm) T:1- 2668498
31358
431
Numizmatika
DN "25 éve" öntött Br érdemérem (54mm) T:2- 2689624
31359
431
Numizmatika
DN "A hajléktalan Emberért Díj / Hajléktalanokért Közalapítvány" bronz érdemérem eredeti, de sérült tokban (90mm) T:2 2500879
31360
431
Numizmatika
DN "20 éves a Miskolci Kertabarát Mozgalom - Alkotó Együttműködésért" kétoldalas, öntött Br emlékérem (89mm) T:1- 2671632
31362
431
Numizmatika
DN "Győr Megyei Állami Építőipari Vállalat - Alapítva 1948" egyoldalas, ezoin mázas, jelzett Zsolnay plakett (108mm) T:1- kis leppatanások Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft