5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1933 A Pesti Napló képes mellékletei, teljes évfolyam, 1933. jan. 1. - dec. 17., rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, számos érdekes fotóval. Egybekötve, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.