cca 1960 Mokép vállalat belső használatú film ismertetői külföldi filmekről. Összesen 170 db különböző film rövid leírása, Kétoldalas nyomtatványok, kilyukasztva dossziéban
cca 1960-1970 Man's roadster model B128 "Druzhba" / B128 "Druzsba" típusú szovjet féri kerékpár illusztrált ismertető prospektusa, angol és orosz nyelven, V/O Avtoexport Moszkva, 4 p., kis ázásnyommal, kopásnyomokkal
1963 Nők a XX. században, nemzetközi művészi fotókiállítás, fekete-fehér képekkel illusztrált kiállítási katalógus, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos
1963-1966 Budapesti Orvostudományi Egyetem 2 db meghívója rendkívüli tanácsülésre (doktorrá avatás + vas, gyémánt és arany jubileumi oklevelek átadása)
1966 Reich Károly, Konecsni György, Heinzelmann Emma, Ernyei Sándor és mások által illusztrált falinaptár. Képzőművészeti Alap kiadása. Védőfólia sérült és hiányos. Egyik lapon apró lapszéli sérüléssel, műanyag spirálkötés kissé sérült, 48x31 cm