https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Órák Tételek száma: 76
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
2754787
12480
431
0
700000
Watches
EgyĂŠb
1
Arany (Au/18k) Chopard Classik ultra vékony karóra, mechanikus szerkezettel, jelzett, működik, zöld bőr szíjjal, római számlappal, d: 32mm
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
2703289
12481
431
0
300000
Watches
EgyĂŠb
1
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
2754777
12482
431
0
200000
Watches
EgyĂŠb
1
Omega Seamaster karóra, bőr szíjjal, működik, d: 32mm
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2747404
12483
431
0
130000
Watches
EgyĂŠb
1
Antik fali óra, félütős szerkezettel, tokján kis hiányokkal, működik, kulccsal, h: 90 cm
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
2709368
12484
431
0
100000
Watches
EgyĂŠb
1
Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2748368
12485
431
0
18000
Watches
EgyĂŠb
1
Chronometre Tegra svájci zsebóra, díszes fém tokkal, másodpercmutatós, rendkívül szép számlappal. Hátoldalán gravírozott felirattal: Test(nevelési) Felügy(előség) tiszteletdíja 1937. Jelzett, 13 köves szerkezettel. Jó állapotban, d: 46 mm 2709360
12486
431
0
80000
Watches
EgyĂŠb
1
Omega de Ville, női karóra, mechanikus szerkezettel, apró karc nyomokkal, működik, d: 20 mm 2735375
12487
431
0
8000
Watches
EgyĂŠb
1
CERTINA 19-30, mechanikus, karóra, működik, kék számlappal, karcokkal, d: 40 mm 2747440
12488
431
0
40000
Watches
EgyĂŠb
1
Lacorda utazó óra, mechanikus, működik, 4x8 cm 2775406
12489
431
0
38000
Watches
EgyĂŠb
1
Ezüst (Ag) zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, működik, jelzett d: 45mm 2771060
12490
431
0
30000
Watches
EgyĂŠb
1
Angol ezüst (Ag) zsebóra jelzett. Sorszámozott szerkezettel, hibátlan számlappal Működő, jó állapotban. d: 50 mm 2580554
12491
431
0
32000
Watches
EgyĂŠb
1
Omega férfi karóra, acél szíjjal, japán szerkezettel, működik, d:25mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz