15009.
431. Lezárult gyorsárverés
Plakát
80 000 Ft
A piros bugyelláris. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Bordy Bella, Kiss Ferenc, Pethes Ferenc, Ladomerszky Margit és mások szereplésével. Írta: Csepreghy Ferenc. Rendezte: Pásztor Béla. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Rovenszky Unitas Nyomda. Standard Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején a grafikát nem érintő sérüléssel, lapszéli apró szakadással, helyenként kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of movie from 1938, lithograph on paper, damaged.