Plakát

Tételek száma: 108

A piros bugyelláris. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Bordy Bella, Kiss Ferenc, Pethes Ferenc, Ladomerszky Margit és mások szereplésével. Írta: Csepreghy Ferenc. Rendezte: Pásztor Béla. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Rovenszky Unitas Nyomda. Standard Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején a grafikát nem érintő sérüléssel, lapszéli apró szakadással, helyenként kissé foltos. 95×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of movie from 1938, lithograph on paper, damaged.
15009.

A piros bugyelláris. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Bordy Bella, Kiss Ferenc, Pethes Ferenc, Ladomerszky Margit és mások szereplésével. Írta: Csepreghy Ferenc. Rendezte: Pásztor Béla. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Rovenszky Unitas Nyomda. Standard Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején a grafikát nem érintő sérüléssel, lapszéli apró szakadással, helyenként k...

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

15010.

A dzsungel hőse (The Call of the Savage). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-40 körül. Noah Beery jr. szereplésével. Litográfia, papír. N jelzéssel a litográfián jobbra fent. Radó nyomda Bp.. Universal Film. Hajtásnyomokkal, lap tetején és alján szakadásokkal, 94×30,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie serial "The Call of the Savage" from 1935, lithograph on paper, d...

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Attila-Mozgóban, csütürtök, 8 (Feltehetően a budafoki Attila-mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit). Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb gyűrődésekkel, máskülönben jó állapotban. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithograph on paper.
15011.

Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Attila-Mozgóban, csütürtök, 8 (Feltehetően a budafoki Attila-mozgó, amely az 1920-as évek végén nyitotta meg kapuit). Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb gyűrődésekke...

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

15012.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43

15013.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

15014.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

15015.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

15016.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

cca 1950 DP-21 egyéni sugáradag mérő készlet szerkezete, propaganda plakát, foltos, gyűrődésnyomokkal, 56x95 cm
15017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

cca 1950 Elsősegélynyújtás. Sebellátás, Vérzéscsillapítás, propaganda plakát,Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, 83x57 cm
15018.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

cca 1940-es évek vége Csatorna törések és helyreállításai, propaganda/műszaki plakát, hajtásnyommal, kis gyűrődéssel, kis folttal, egészen apró lapszéli hiánnyal, 69x49 cm
15019.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

cca 1950 Elsősegélynyújtás - Eszméletlen balesetest - Eszméletlen szájába folyadékot önteni tilos! - Az élesztési eljárásokat váltogassuk, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), kis szakadásokkal, hajtásnyommal, folttal, 83x57 cm    83x57 cm
15020.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft