Reklám Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741906
18857
431
Advertisement
cca 1930-1940 Venus legfinomabb táblaolaj (étolaj), Hutter és Lever Rt. reklámplakát, karton, Révai-ny., kissé sérült, tetején vágott, 48x33,5 cm 2609877
18858
431
Advertisement
4711 Echt Kölnisch Wasser kölnivíz, 800 ml, m: 25 cm 2581906
18859
431
Advertisement
cca. 1920 Gramofon logó, Victor. USA. kopott, 7,5x4,5cm 2650315
18860
431
Advertisement
Cca. 1990 Sierra Tequila reklámtábla, 48x34cm 2655238
18861
431
Advertisement
Cca. 1990 Dreher reklám tükör, keretben, hibátlan. Kereten sérülés. 59x42 cm 2655243
18862
431
Advertisement
Cca. 1960 Német retró reklám, Naumann szövőgép és varrógép. Karton, kopott, 49x49 és 58x38 cm 2599171
18863
431
Advertisement
Cca. 2010 Heineken poháralátét, original csomagolásban, cca. 155 db, d:11cm 2621460
18864
431
Advertisement
2 db Hotel Sacher Wien a süteményes doboz két méretben 18-22 cm 2679196
18865
431
Advertisement
Nagy McDonald's zászló 240x170 cm 2650314
18866
431
Advertisement
Cca. 1990 Almdudler fém reklámtábla, 34x36 cm 2774789
18867
431
Advertisement
Franck kávé, zománcozott fém tábla, sérült, rozsdás, 50×33 cm 2775163
18868
431
11000
Advertisement
Vadásztöltény-, Gyutacs- és Fémárugyár R.t. vas tábla, 1930-40 körül, kopott, kissé rozsdás, 18x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft