cca 1930-1940 Németh József - Koch István: Történelmi atlasz a magyar történelem tanításához. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., II+32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
cca 1930-1940 A magyar glóbus. Csonka-Magyarország vármegyéinek atlasza. A Révai Irodalmi Intézet ajándéka a Révai Kis Lexikona megjelenése alkalmából. Bp., é.n., Révai, 4 p. + 7 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve (a katonai térképek tartalma és használata), a Turistaság és Alpinizmus kiadása, szép állapotban, 72p
cca 1890-1910 Magyarország a bécsi béke korában (1606), 1:3000000, tervezte Dr. Acsády Ignác, rajzolta Kogutowicz Manó, a Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadása, lap széle sérült, 28×33,5 cm
1913 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1913. évre. Többek közreműködésével összeáll.: Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 2 t. + 70+37+(6) p. + 46 t. (színes térképek). Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap hiányzik.
1923 Plan de Paris. Indicateur des rues. Métropolitain - Nord-Sud - autobus - tramways. Monuments de Paris. / Párizs utcajegyzéke és térképe (autóbusz- és villamosvonalak, nevezetességek). Párizs, 1923, Cartes Taride, 130+(6) p. + 1 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1895 Magyar korona országainak hegy- és vízrajzi térképe, terv. és rajz.: Kogutowicz Manó, kiadja Kogutowicz Manó és Ta Magy. Földrajzi Intézete, vászonra kasírozva, hatjások mentém kissé szakadt, korabeli lapszéli ceruzás jegyzetekkel, 32,5x44,5 cm