4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
cca 1890-1900 Atlantischer Ocean / Az Atlanti-óceán térképe. 1 : 53.000.000. Leipzig, F. A. Brockhaus. Szélein körbevágva, kartonra ragasztva. Dekoratív, kissé kopott, üvegezett fa keretben, 29,5x21,5 cm (keret: 43x34 cm)