cca 1990 Magyarország talajtérképei (genetikai, FAO talajtérkép, talajlepusztulás). Szerk.: Várallyay Györg, Zilahy Péter. Kissé foltos, sérült lapszélekkel, 60x44,5 cm
cca 1930 Budapest térképe, tervezték: Imrédi Molnár László és Jäger Károly, Bp., Kókai Lajos, szakadt, kis hiányokkal, (Magyar Földrajzi Intézet Rt.), 76x91 cm
cca 1975-2000 Vegyes "vizi" térkép, 4 db: A Balaton turistatérképe, A Velencei-tó és környékének turistatérképe, a Duna vízisport-térképe, Tisza-tó (bontatlan). + Hortobágy.
cca 1890-1900 Atlantischer Ocean / Az Atlanti-óceán térképe. 1 : 53.000.000. Leipzig, F. A. Brockhaus. Szélein körbevágva, kartonra ragasztva. Dekoratív, kissé kopott, üvegezett fa keretben, 29,5x21,5 cm (keret: 43x34 cm)