Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed
cca 1880 Oroszország és Skandinávia (Russland und Skandinavien), térkép a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, 1: 10.000.000, 33x40 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, lap kissé foltos. / cca 1880 Map of Russia and Scandinavia, Stieler's Schul-Atlas No.36., Gotha: Justus Perthes edition, framed, stains 33x40 cm
cca 1850 Départment du Garonne (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, néhány apró folttal. / cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, framed, few small stains, 42x28 cm
cca 1850 Départment du Rhone (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, kissé foltos. / cca 1850 Map of Départment du Rhone (France), Atlas National Illustre, framed, stains, 42x28 cm
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed