Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 384
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2752245
19235
431
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) gyűrű ametiszt kővel. 4,25 g m: 54 2771728
19236
431
Ezüst (Ag) mandzsettagomb pár, jelzett, 11,3 g 2765831
19237
431
Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,8 g 2766841
19238
431
Ezüst(Ag) hullámos mintájú gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,73 g 2631722
19239
431
Ezüst (Ag) nyaklánc,. jelzett 7,36 g 38 cm + Ezüst (Ag) szív medál 0,52 g 2749057
19240
431
3400
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 5,7 g 2735445
19241
431
Fém medál, jelzés nélkül, d: 3,5 cm 2749164
19242
431
Ezüst(Ag) "briós" szemes bokalánc, jelzett, h: 22 cm, nettó: 4 g 2767253
19243
431
3800
Ezüst (Ag) labradorit köves gyűrű, jelzett, m: 59. bruttó: 8,7g 2768771
19244
431
3800
Ezüst (Ag) mintás lapos kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 10,4 g 2774229
19245
431
3200
cca 1910 Koritnyicafürdő zománcozott ezüst (Ag) emlékgyűrű, Koritnyicza felirattal, Felvidék sérült 1,87 g 2768590
19246
431
Ezüst (Ag) mandzsetta gomb pár. Jelzett. 0,925. 14g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft