Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 384
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2765822
19307
431
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) szentképes medál, jelzett, 2×1,8 cm, bruttó: 1,3 g 2765821
19308
431
Ezüst(Ag) szentképes medál, jelzett, 2×1,8 cm, bruttó: 1,3 g 2765820
19309
431
Ezüst(Ag) szentképes medál, jelzett, 2×1,8 cm, bruttó: 1,3 g 2771347
19310
431
Arany (Au/14k) medál, 2db bevizsgált gyémánttal ékítve, 0,02ct és 0,25 ct. Jelzett, bruttó: 0,7g 2771349
19311
431
Arany (Au/14k) gyűrű, bevizsgált gyémánttal ékítve, cca. 0,10 ct, jelzés nélkül, m: 56. bruttó: 1,7g 2741204
19312
431
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzett, nettó: 2,9 g 2750552
19313
431
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,8 g 2749528
19314
431
Ezüst(Ag) nyaklánc borostyán medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,3 g 2750745
19315
431
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzettek, bruttó: 2,2 g 2750538
19316
431
Ezüst(Ag) fa motívumos charm, Pandora jelzéssel, nettó: 3,6 g 2750546
19317
431
Ezüst(Ag) fülbevalópár szintetikus kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó. 9,2 g 2749509
19318
431
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó: 6,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft