Olaszország 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" fém plakett (96x77mm) dísztokba rögzítve, ráerősített aranyozott fém "Ferrara" éremmel (31mm) T:1 Italy 1988. "All'Amico Tibor Garai con simpatia. Gruppo Podisti Ferraresi - 20 settembre 1988" metal plaque (96x77mm) mounted in a decorative case with an attached gilt metal "Ferrara" medal (31mm) C:U...
Olaszország 1992. "A Római Szerződés és az Európai Gazdasági Közösség létrejöttének 35. évfordulója" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP Italy 1992. "35th anniversary of the Treaty of Rome and the establishment of the European Economic Community" two-sided, gilt metal medallion (38mm) C:PP
Olaszország DN "Filatéliai és numizmatikai kiállítás - Perugia 80" kétoldalas jelzett Ag emlékérem "104" sorszámmal, "S. Johnson" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (37,75g/0.800/46mm) T:1- Italy ND "Philatelic and Numismatic Exhibition - Perugia 80" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with "104" serial number, "S. Johnson" maker's mark, in its original case (37,75g/0.800/46mm) C:AU
Szovjetunió 1975 "Alexander Goldenweiser (1875-1961) zeneszerző" bronz emlékérem s: Igor Sergeevich Komshilov d:60 mm T: 1- / 1975 Soviet Union " Igor Sergeevich Komshilov" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU
Szovjetunió 1981 "Pierre-Jean de Bérange 1780-1857 francia költő " bronz emlékérem s: Boriszov d:60 mm T: 1- / 1981 Soviet Union "Pierre-Jean de Bérange French poet" bronze commemorative coin d: 60 mm, C: AU
Szovjetunió DN "Leningrádi nyári művészeti fesztivál" Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND "Leningrad Summer Scuplture Festival" Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU
Vatikán, 1942. "XII. Pius püspökké szentelésének 25. évfordulójára 1917. május 13." bronz emlékérem "LODIOLI MILANO ROMA" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- patina Vatican 1942 25. anniversary of consecracion of Pius XII. as a bishop "ANNO XXV PIUS XII. PONTIFEX MAXIMUS AB INITO EPISCOPATU MDCCCCXLII / IUSTITIA ET IUSTITIUM PRAEPARATIO SEDIS TV. AE. DIE XIII MAII A. D. MCMXVII" bronze medal wit "LODIOL...