Lapis András (1942-) 1998. "Erzsébet királyné halálának 100. évfordulója 1898-1998" peremen jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban, a 2/3 unciás (~20,6g) érméhez való tanúsítvánnyal (29,94g/0.999/38,5mm) T:1,1-
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Budapest, Hősök Tere" 42,5mm átmérőjű emlékérem eredeti előlapi acél verőtőve (490g/49x38mm) / Hungary 1992. Original steel coin die of the "Budapest, Hősök Tere" 42,5mm diameter commemorative medallion signed by Ferenc Lebó (490g/49x38mm)
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár műanyag dísztokban (31,26g és 31,21g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat, a tok sérült
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" öntött bronz kétoldalas emlékplakett, (~100mm) T:1- + zománcozott jelvény. d: 17 mm