Magyar orvosi emlékérmek és plakettek Tételek száma: 130
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2677890
31532
431
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1992. "NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) 'Fényes szellők' Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph 2616898
31533
431
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph / Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error 2707325
31534
431
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) (?) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" kétoldalas bronz emlékérem tokban (82mm) T:1- kis patina, viseltes tok 2706552
31535
431
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Dr. Petz Aladár 1888-1956 / Győr-Sopron Megyei Tanács Egészségügyi Osztálya - Kiemelkedő Egészségügyi Munkáért" kétoldalas bronz emlékplakett (~97mm) T:1- 2752743
31536
431
Numizmatika
Rétfalvi Sándor (1941-) DN "75 éves a pécsi 1. Belklinika / Pozsony 1918 - Pécs 1923" bronz emlékéremT:1- 2707257
31537
431
Numizmatika
Rétfalvi Sándor (1941-2021) "Dr. Szentágothai (János) professzor" kétoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:1-,2 2707210
31538
431
Numizmatika
Sidló Ferenc (1882-1953) ~1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" egyoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (64mm) T:1- kis patina 2641638
31539
431
Numizmatika
Stanzel Antal (1938-1998) 1988. "MAOTE - ASEM Jubileumi Kongresszus - Szeged - 1978-1988" egyoldalas, öntött bronz plakett (117mm) T:1- 2520089
31540
431
Numizmatika
Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1989. "Szent-Györgyi Albert" jelzetlen egyoldalas Br plakett (129mm) T:1- 2641495
31541
431
Numizmatika
Tápai Antal (1902-1986) 1969. "Dr. Kukán Ferenc" kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- Hungary 1969. "Ferenc Kukán MD" double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU 2666502
31542
431
Numizmatika
Tápai Antal (1902-1986) 1969. "Dr. Kukán Ferenc" egyoldalas, öntött bronz plakett (~102 mm) T:1- Hungary 1969. "Ferenc Kukán MD" one-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (102 mm) C:AU 2678772
31543
431
Numizmatika
Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem (79mm) T:1- kopott aranyozás, patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft