1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- patina, ph, kopott aranyozás Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:XF,VF patina, edge error, worn gilt NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erők Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn kitüntetés mellszalagon. Szign.: BERÁN L. T:2-3 szennyeződés, folt, patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces (AVSTR)" bronze decoration on ribbon + Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of T...
1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti, de sérült mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:1-,2 kissé kopott aranyozás, ph. Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original but damaged ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Si...
1917. A 11. győri Császári és királyi Tábori Vadászzászlóalj zománcozott sapkajelvénye, hátoldalon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." gyártói jelzéssel "FJB - 1914-1917 - LUBLIN - IVANGOROD - NIDA - KARPATHEN - SZERETH - ASIAGO - ISONZO" (36x35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1917. Cap badge of the 11th K.u.K. Feldjäger Battalion of Győr, enamelled, with "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ UT 5." maker's ma...