Militária Tételek száma: 93
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2751577
32830
431
Military
Numizmatika
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon, eredeti dísztokban T:1- NMK 618. 2774704
32831
431
Military
Numizmatika
~1960-1970. "A BM Határőrség - Kiváló alegység PKH.-e" műgyantás fém jelvény T:2 2771104
32832
431
2200
Military
Numizmatika
1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás jelvény (26mm) + "15 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" festett, műgyantás szolgálati jelvény (26mm) + "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény T:1- sérült tű 2732134
32833
431
Military
Numizmatika
~1960. "Könnyűipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény + "Az ipari szövetkezet kiváló dolgozója" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény tű nélkül + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 2756670
32834
431
Military
Numizmatika
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 15, 20, 25, 30 év" (6x) zománcozott kitüntetések mellszalagon, egy kivétellel szalagsávokkal, tokokban (közte sérült tokok is) T:1-,2 2771334
32835
431
2200
Military
Numizmatika
~1965 "A B.M. Tart. Ti. Isk. Élenjáró Hallgatója" Belügyminisztérium Tartalékos Tiszti Iskola rátétes, műgyantás kitüntető jelvénye (48x31mm) T:1-2 2771442
32836
431
Military
Numizmatika
1969. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal, tokban T:1- NMK 702. 2770698
32837
431
Military
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712. 2770685
32838
431
Military
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban T:1 NMK 712. 2770735
32839
431
Military
Numizmatika
~1970. "Ifjúságért" bronz érdemérem mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban. Szign.:Nagy István János T:1 2744521
32840
431
Military
Numizmatika
~1970-1980. "Győr-Likócs 74. mélységi felderítő zászlóalj" egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (~62x60mm) T:1- 2702612
32842
431
Military
Numizmatika
~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény, csavaros hátlappal (45x33mm) T:1- apró zománchiba Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft