Szlovénia DN "Nadzor zračnega prostora (16. légi irányító zászlóalj)" zománcozott fém jelvény (29x42mm) miniatűrrel, sérült dísztokban T:1- Slovenia ND "Nadzor zračnega prostora (16th Air Control Battalion)" enamelled metal badge (29x42mm) with miniature, in damaged case C:AU
Szovjetunió 1943. "Bátorságért Érdemérem" részben zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés, hátlapon "2255473" sorszámmal T:2- zománchiba Soviet Union 1943. "Medal for Courage" partially enamelled Ag decoration without hallmark, with "2255473" number C:VF enamel error
Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott "536767" sorszám T:2,2- a mellszalag sérült, foltos Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration on ribbon with engraved "536767" serial number on backside C:XF,VF the ribbon is damaged and spotted
Szovjetunió ~1970. 1. osztályú harckocsizó aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-,2 Soviet Union ~1970. 1st class trooper badge, gilt, enamelled C:AU,XF
Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend I. osztálya" aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátlapján "557402" sorszámmal és "Monetnij Dvor" gyártói jelzéssel (46mm) T:2 Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 1st class" gold palted, enamelled decoration with "557402" serial number and "Monetniy Dvor" maker's mark on its back (46mm) C:XF