5xklf euró fantáziaveret és helyi pénz, néhány tanúsítvánnyal. Közte Andorra, Leiden - Rembrandt, Málta, Vatikán T:1 5xdiff fantasy euro and local money, a few with certificate. In it Andorra, Leiden - Rembrandt, Malta, Vatican C:UNC
Németország DN "800 éves a Német Lovagrend - 1190-1990 / Német lovagrendi városok Frank Birodalomban" peremén jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40,5mm) T:PP patina Germany ND "800th anniversary of the German Order - 1190-1990 / German Order cities in the Frankish Empire" Ag medallion hallmarked on the edge (20g/0.999/40,5mm) C:PP patina
2009. "Euro-giants" aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem multicolor rátéttel kapszulában (70mm) T:PP 2009. "Euro-giants" gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with multicolor inlay in capsule (70mm) C:PP
DN "Wilhelm Tell" aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem színes rátéttel kapszulában (70mm) T:PP ND "Wilhelm Tell" gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with colorful inlay in capsule (70mm) C:PP
~1980. "Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra" porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással ~1980. "Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory" porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
4db, nagyrészt NDK-s emlékeket bemutató emlékérem (4db/3xklf) közte trabant, Deutscher Fernsehfunk (állami televízió) T:1 4pcs of medallion, mostly commemorating the German Democratic Republic (4pcs/3xdiff) in it trabant, Deutscher Fernsehfunk (national television) C:UNC
4xklf német városok látványosságait bemutató emlékérem T:1 kis patina 4xdiff commemorative medallion showing the attractions of German cities C:UNC small patina
DN "Franciscus P.M" aranyozott és ezüstözött Cu emlékérem színes rátéttel kapszulában (70mm) T:PP DN "Franciscus P.M." gold plated and silver plated Cu commemorative medallion with colorful inlay in capsule (70mm) C:PP
6xklf modern emlékveret, közte XXVII. Olimpiai Játékok Sydney, 50 éves a német márka, német tartományok épületei, és klf fantázia eurók T:1 6xdiff modern commemorative medallions and coins, in it XXVII Olympic Games Sydney, 50th Anniversary of the German Mark, famous buildings of German Provinces, and diff fantasy euros C:UNC