Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország Fémpénzei 1926-1972- A Budapesti Állami Pénzverő pénzei . Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1974. Használt állapotban, a borító kopott.
Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei 1926-1998, 2. kiadás, Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1999. Használt állapotban, jó állapotban
Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei 1892-1925. Magyar éremgyűjtők Csongrád megyei szervezete 1983. + Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei - A pengő pénzrendszer 1926-1946. Kecskemét, 1986. + Leányfalusi Károly-Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei - A forint pénzrendszer 1946-1986. Kecskemét, 1987. Megkímélt állapotban.
Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei 1926-1976. MÉE, Budapest, 1977. - II. Javított és bővített kiadás. Használt, nagyon jó állapotban, a borítón kis kopások.
Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország fém- és papírpénzei 1926-1998, Második javított kiadás. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1999. Használt, jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.
Dr. James Mackay: A legteljesebb képes enciklopédia - Érmék és éremgyűjtés. Kézikönyv a világ legismertebb érmeihez, és hasznos útmutató egy látványos éremgyűjtemény felépítéséhez, 3000 színes illusztrációval. Kossuth kiadó, Budapest, 2008. Eredeti fóliában (a fólia sérült).
Pávó Elemér: Török pénzek a hódoltság kori Magyarországon. A Magyar Numizmatikai Társulat és a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete közös kiadása, 1986. Használt, szép állapotban.
Pohl Artur: Tiroli Tallérok 1482-1777 - Hazai forgalmuk a hódoltság korában. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1973. Használt, a borító szamárfüles.