Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2772364
11400
431
90000
Török János, Zsolnay kétlyukú váza, ökörvérmázas, porcelán. Jelzett halványan, valamint, prototípus jelzés?: IT-1214/P. Erős kopásokkal. m: 24 cm 2768650
11401
431
Historizáló Zsolnay lámpa, kézzel festett porcelánfajansz, fa talp szerelékkel, lámpaernyővel, elektromos szerelékkel. jelzett: Családi pecsétes, 1880-90 körül. Szép állapotban. 2768665
11402
431
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás kínáló, jelzett, hibátlan. 22,5x17,5cm 2768667
11403
431
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás főzelékes tál, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm 2768654
11404
431
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2768657
11405
431
Herendi Viktória mintás, kosfejes kaspó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 14, m: 9,5 cm 2768660
11406
431
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm 2768663
11407
431
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta. 2761885
11408
431
Hollóházi teniszező lány, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm 2771409
11409
431
Aquincum víziló. Tervezte: Ősz Szabó Antónia, 1969. Kézzel festett, jelzett, hibátlan h: 7 cm 2770198
11410
431
48000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 2773752
11411
431
40000
Herendi Beethoven, fehér mázas és biscuit figura, jelzett, kopott, kosz nyomokkal, Tervező: Horvay János (1873-1944) m: 46 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft