Mdina Glass Malta üveg dísz. "Corinthia group 5 years continous servic... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~5000009/Mdina-Glass-Malta-uveg-disz-Corinthia-group-5-years-continous-service-Jelzett-13-cm-minimalis~II2766194
2766194
12014
431
Glass-objects
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,43 EUR , 8,00 USD
Leírás: Mdina Glass Malta üveg dísz. "Corinthia group 5 years continous service" Jelzett. 13 cm minimális lepattanással
: karap_norbert