Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10790.
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db rézkarc II. János Pál pápa 1991-es látogatásának helyszíneit megörökítve. Rézkarc, papír, számozott (V/VII), kissé foltos, egyik sérült, 10x14 cm
10796.
Olvashatatlan (Corneli...?) jelzéssel: Lépcsők házak között (Olaszország?). Rézkarc, papír. Lap alján autográf ajándékozási sorokkal 1929-ből egy István n. személy részére. 21x25 cm. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos.
10797.
Olvashatatlan (Corneli...?) jelzéssel: Lépcsők házak között (Olaszország?), 1929. Rézkarc, papír. Számozott. 32x21,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.