Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1971. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19,5x19,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1971. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19,5x19,5 cm
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (80/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Űrkép ("Espacegraphique"), 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100). Hátoldalán a művész pecsétjével, 35,5x40 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (91/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm.
Kaufmann, Karl (1843-1901): Csónakázók. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Ch. Marchand. 37x58 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / Kaufmann, Karl (1843-1901): Down by the seaside. Oil on canvas. Signed lower left: Ch. Marchand. 37x58 cm. Framed.
Keleti (Kelety) Gábor (1870-?): Vadász kutyájával a müncheni Hirschenauban, 1892. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén korabeli autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 35x60 cm / Gábor Keleti (Kelety) (1870-?): Hunter with his dog in Hirschenau, Munich, Bavaria, 1892. Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description on a label on the reverse. Framed. 35x60 cm