Festmények és grafikák

Tételek száma: 586

Joseph Kádár (1936-2019): Szürrealista kompozíció, 1971. Elektrográfia, papír, jelzett. Művészpéldány E.A jelzéssel. Hátoldalon a művész pecsétjével. 19,5x19,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Surrealistic composition, 1971. Electrographic work on paper, signed. E.A. artist's proof. 19,5x19,5 cm
10245.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (80/100). Hátoldalán a művész pecsétjével és autográf felirattal, 23x23 cm
10246.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

Joseph Kádár (1936-2019): Űrkép ("Espacegraphique"), 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100). Hátoldalán a művész pecsétjével, 35,5x40 cm
10247.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális kompozíció (L'Horizontalisme), 1995. Szitanyomat, papír. Művészpéldány E.A. /6 számozással. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 19x86 cm
10248.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (99/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x55 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualist composition. Screenprint on paper, signed, numbered (91/100), with the artist's stamp on the reverse, 37x55 cm.
10249.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 18/50. 12x19 cm
10250.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
24,29

Kákonyi István (1917-1993): Kecskék. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva, Kákonyi István autográf ajánlási soraival 1972-ből. 19x18 cm.
10251.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

Kántor Andor (1901-1990): Szentendre látképe, 1973. Filctoll, papír, jelezve jobbra lent Kántor Andor autográf ajánlási soraival és felesége, Gálffy Lola (1902-1980) autográf aláírásával. 19x18 cm.
10252.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Kássa Gábor (1893-1961): Piacon. Tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 8×9,5 cm
10253.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Kaufmann, Karl (1843-1901): Csónakázók. Olaj, vászon. Jelezve balra lent: Ch. Marchand. 37x58 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / Kaufmann, Karl (1843-1901): Down by the seaside. Oil on canvas. Signed lower left: Ch. Marchand. 37x58 cm. Framed.
10254.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

Keleti (Kelety) Gábor (1870-?): Vadász kutyájával a müncheni Hirschenauban, 1892. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán címkén korabeli autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 35x60 cm / Gábor Keleti (Kelety) (1870-?): Hunter with his dog in Hirschenau, Munich, Bavaria, 1892. Oil on canvas. Signed lower right. With autograph description on a label on the reverse. Framed. 35x60 cm
10255.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29

Keleti Jenő, ifj. (1943-): Útelágazás. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/37), üvegezett fakeretben, foltos paszpartuval, 21×30 cm
10256.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft