Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2782829
10269
432
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Fűrészelő favágó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 36x27,5 cm 2750660
10270
432
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ivó faragó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Foltos, hullámos. Üvegezett fakeretben, 37×24 cm 2750608
10271
432
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Napraforgó. Linómetszet, papír. Jelzett. Fakeretben. 41,5x32 cm 2719359
10272
432
110000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: X/II.. 28×28 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2777506
10273
432
Kopasz Márta (1911-2011): Szeged, 1967. Linómetszet, papír, jelzett, lapméret: 29,5x21 cm 2760429
10274
432
Kopándi István (1968-): Genezis, 1999. Hidegtű, papír. Jelzett. Művészpédány ea XIV/XV számozással. Hátoldalán a művész címkéjén feliratozott. Üvegezett fakeretben, 40,5x40 cm 2778915
10275
432
Kórusz József (1927-2010): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé sérült, foltos. Feltekerve. 49x69 cm 2786117
10276
432
Kós Károly (1883-1977): Vásárhely, színes linómetszet, papír, jelzett a dúcon, 9x9 cm 2786119
10277
432
Kós Károly (1883-1977): Fogaras, színes linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 9x9 cm 2786124
10278
432
Kós Károly (1883-1977): Küküllővár, színes linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 9x9 cm 2786121
10279
432
Kós Károly (1883-1977): Sebesvár, színes linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 9x9 cm 2786130
10280
432
Kós Károly (1883-1977): Szeben, színes linómetszet, papír, jelzett a dúcon, körbevágott, 9x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft