Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2786206
10305
432
11000
Kozma Lajos (1884-1948): Cselló. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786208
10306
432
Kozma Lajos (1884-1948): Áldás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786209
10307
432
Kozma Lajos (1884-1948): Sziromhullás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786211
10308
432
Kozma Lajos (1884-1948): Egyesülés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786213
10309
432
Kozma Lajos (1884-1948): Megkötözve. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786214
10310
432
Kozma Lajos (1884-1948): Álom. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2779707
10311
432
Kozma Lajos (1884-1948): Összefonódás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 2779711
10312
432
Kozma Lajos (1884-1948): Csónakban. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 2779718
10313
432
Kozma Lajos (1884-1948): Fogadalom. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 2779724
10314
432
Kozma Lajos (1884-1948): Emlékek között. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 2779729
10315
432
Kozma Lajos (1884-1948): Ölelés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 2781265
10316
432
4800
Kórusz József (1927-2010): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány épreuve d'artist V/VII számozással. Üvegezett fakeretben, 29×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft