Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2784489
10560
432
Vadász Endre (1901-1944): Tengerpart. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19,5x25 cm 2784485
10561
432
Vadász Endre (1901-1944): Mostari híd, fametszet, papír, jelzés nélkül, 19x26 cm 2784478
10562
432
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (86/100), 19x24 cm 2785295
10563
432
14000
Varga Imre (1923-2016): Női akt, 1970-es évek. Vegyes technika, papír. Jelzett, Varga Imre autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm. 2781138
10564
432
Varga Bencsik József (1944-): Dialógus. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (45/100), 27×40 cm, üvegezett fakeretben, 27×31 cm 2779027
10565
432
Varga Mátyás (1910-2002): Veszprém. Fametszet, papír, jelzett, feltekerve, törésnyomokkal, 46×67 cm 2784957
10566
432
Varga Mátyás (1910-2002): Budapest 1873-1973. Fametszet, papír, jelzett, papírra kasírozva, Varga Mátyás autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 9x26 cm. 2779461
10567
432
Varga Nándor Lajos(1895-1978): Bocsor-malom Pápán. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, apró foltokkal, 20×29 cm 2780880
10568
432
19000
Vasarely Victor (1908-1997): Op-art kompozíció. Ofszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 21×21 cm 2750200
10569
432
Vaszary János (1867-1939): Alakok. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadásokkal. 30x42 cm 2750159
10570
432
Vaszary János (1867-1939): Ülő hölgy. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 42x30 cm 2750193
10571
432
Vaszary János (1867-1939): Fekvő hölgy. Ofszet, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé sérült. 30x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft