Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2783371
10061
432
3400
Bertalan Rózsa (1900-1987): Bakonybél. Pasztell, papír, jelzés nélkül, jobbra lent autográf címadással, 28x20 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2783375
10062
432
3400
Bertalan Rózsa (1900-1987): Napfényes erdőszéle. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 28x21,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2783380
10063
432
3400
Bertalan Rózsa (1900-1987): Terebélyes, öreg fa. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 22x27 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2783386
10064
432
3400
Bertalan Rózsa (1900-1987): Faluszéle. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 22x28,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2783398
10065
432
3400
Bertalan Rózsa (1900-1987): Téli fenyves. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 26,5x18,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 2750718
10066
432
Biai-Föglein István (1905-1974): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lapszéli törésnyomokkal, 22,5×28,5 cm 2780040
10067
432
60000
Biai-Föglein Istvánnak tulajdonítva (1905-1974): Esti utcai jelenet. Akvarell, papír. Üvegezett dekoratív keretben, jelzés nélkül. 28x23 cm 2740614
10068
432
Bihari Puhl Levente (1957-): Madarak. Olaj, fa, jelzett, dekoratív fakeretben 12,5x18 cm 2779606
10069
432
11000
Blahos Rudolf (1917-1986): Ménes, rézkarc, papír, jelzett, számozott (47/100), 29x40 cm 2779561
10070
432
Bod László (1920-2001): Nagybánya, 1994. Ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x33 cm 2779564
10071
432
Bod László (1920-2001): Máramarossziget, 1998. Golyóstoll, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x32 cm 2785015
10072
432
Bojtor Károly (1933-1999): Dombok közt. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, Bojtor Károly autográf ajándékozási soraival 1974-ből. 15,5x21 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft