Lauterbach festménye után, William French (1815-1898) metszése: Verona, templom. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14,5x21 cm.
Lauterbach festménye után, William French (1815-1898) metszése: Verona, amfiteátrum. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x21 cm.
Lauterbach festménye után, Albert Henry Payne (1812-1902) metszése: Battaglia kastély, Padova. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x21 cm.
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Eszna, Egyiptom. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Lap széle kissé foltos. 14x20,5 cm.
H Lauterbach festménye után, William French (1815-1898) metszése: Das Suganathal, Bassano. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x21 cm.
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Korinthosz, Görögország. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 15x21 cm.
34 db metszetet tartalmazó könyv, Naumburgs Kunstanstalt Leipzig, XIX. sz. második fele. Viseltes, szétváló állapotban, kijáró lapokkal, lapméret: 17x11 cm
Wheatley, Francis (1747-1801) festménye után, A. Cordon: Gyufaáruslány (Do You want any matches?). Cries of London, 4. tábla. Kézzel színezett heliogravűr, papír, jelzett a metszeten. 40x30 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.