cca 1890-1900 Nagy Sándor legyőzi Dáriust (Pompeji mozaik), kromolitográfia, papír, Julius Klinkhardt litográfiája és nyomása, üvegezett fakeretben, 17x29,5 cm
cca 1890 Münchener Bilderbogen 35 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, katonai egyenruhákkal (Zur Geschichte der Kostüme). Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Lap széle részben kissé sérült. 42,5x33,5 cm
cca 1890 kb. 50 db egészoldalas illusztráció, többségében festmény reprodukció az Ország-Világ c. lapból, rotációs fametszet, részben sérült és kissé foltos. 28x38 éa 38x28 cm körüli méretekben
9 db XIX, sz. történelmi témájú metszet. Klf. technikák, papír. Mind jelzett a metszeten. Részben kissé foltos, lap széle helyenként kissé sérült. Lapméret: 29×24 cm körül.
Antonio Canova (1757-1822) szobra után: Hebe. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Albert Henry Payne (1812-1902) kiadása. XIX. sz. közepe. Lap széle kissé foltos. 27,5×21,5 cm
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Subiaco. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos lapszéllel. 14x19,5 cm.
Picart, Bernard (1673-1733): Maniere d'alumer le Feu Sacre, chez les Peruviens, la veille de la grande Fete du Soleil, nommeé le grand Ramy. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 14,5×20 cm
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Szicíliai börtön. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos lapszéllel. 15x21 cm.
Joseph Mallord William Turner (1775-1851) után, Christian Steinicken (1831-1896) metszése: Caligula kastélya és fürdői. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos, lapszéli törésnyommal. 12,5x17 cm.