Metszetek

Tételek száma: 74

Karl Friedrich Würthle (1820-1902): Hornberg kastélya, a Neckar mentén. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x20,5 cm.
10985.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Karl Friedrich Würthle (1820-1902): Hirschhorn, a Neckar mentén. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x20 cm.
10986.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Antoinette Asselineau (1811-1889) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Blois királyi kastély. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 14,5x19,5 cm.
10987.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Price után, William French (1815-1898) metszése: Velencei részlet (Der grosse Canal). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14,5x21,5 cm.
10988.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Sion (Zion) vára, Jeruzsálem. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x20 cm.
10989.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca 1870-90 Híres bécsi épületek. 7 db rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 11x19 és 18x13 cm körüli méretekben.
10990.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
cca 1870-90 Az első független magyar felelős ministerium 1848. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 15x20 cm.
10991.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
H Lauterbach festménye után, Thomas Heawood (1810-1870) metszése: Malcesine, Garda-tó. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 14x21 cm.
10992.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca. 1860. J. Riegel: Ruhmeshalle bei München. Acélmetszet, papír, jelzett a karcon. Üvegezett. 9x15,5cm
10993.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm
10994.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest abudai partról, litográfia, papír, a szerző Buda-Pest c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm
10995.

Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Mandragora cum suis floribus et fructu (...), rézmetszet, papír, jelzés nélkül, 28x19,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10996.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft