Karl Friedrich Würthle (1820-1902): Hornberg kastélya, a Neckar mentén. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x20,5 cm.
Antoinette Asselineau (1811-1889) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Blois királyi kastély. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 14,5x19,5 cm.
Price után, William French (1815-1898) metszése: Velencei részlet (Der grosse Canal). Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14,5x21,5 cm.
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Sion (Zion) vára, Jeruzsálem. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos. 14x20 cm.
H Lauterbach festménye után, Thomas Heawood (1810-1870) metszése: Malcesine, Garda-tó. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 14x21 cm.
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm