17601.
432. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 400 Ft
Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Sajtó alá rendezte: ErdÅ‘s Magda. Bp., 1959, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borÃtóval, az elülsÅ‘ szennylapon kisebb szakadással, az eredeti illusztrált papÃrborÃtó elülsÅ‘ része a könyvben.