2 400 Ft
Fáy András szépirodalmi összes munkái. II. köt. Pest, 1847, Geibel Károly, 1 t. + XXIII+265 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a címkép és a címlap sérült, hiányos.