16704.
432. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 800 Ft
Moholy-Nagy László: A anyagtól az építészetig. Az 1929-ben megjelent első német nyelvű kiadás alapján készült magyar kiadás Otto Stelzer, Hans M. Wingler és Vámossy Ferenc utószavával. Ford.: Mándy Stefánia. Bp., [1972], Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, fakó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 5500 példányban.