Dennis Hopper: Out of the sixties. A szerző, Dennis Hopper (1936-2010) színész (Easy Rider/Szelíd motorosok), fotográfus, forgatókönyvíró, író által DEDIKÁLT példány! Pasadena, 1986.,Twelvetrees Press. Angol nyelven. Első kiadás. Gazdag, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
/First edition. With autograph signature of Dennis Hopper (1936-2010) actor (Easy Rider), photographer .
BÓNIS Éva: A császárkori edényművesség termékei Pannoniában. (A terra szigillátákon kívül.) I. A korai császárkor anyaga [unicus].
Budapest, 1942. A Kir. Magyar Pázmány Péter Tud. Egy. Érem- és Régiségtani Intézete. (Egyetemi ny.) 269 l. XLII t. (XXXII-ig rajzok, XXXIII-tól műnyomó papírra nyomtatott fényképek). Füzve, kiadói sérült papírborítóval
Kovács Ákos - Sztrés Erzsébet: Az orosz tolvajvilág és művészete. Bp., 1994, Pesti Szalon Könyvkiadó. Szergej Vasziljev fotóival és Dancig Baldajev rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1905-1913 The Studio c. magazin 3 fél évfolyamai: 1905 II., 1906 II., 1910 I., valamint 1913 I-II. évfolyama. Az 1913-asban magyar vonatkozású részekkel is. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Modern félvászon-kötésekben.
Kozma Lajos: Az új ház. A családi ház tervezése (gondolatok és kísérletek). A szerző munkáinak rajzaival és fényképeivel. Bp., 1978, Corvina, 165+3 p. Kiadó papírkötésben, jó állapotban
Tűzcsiholó. Írások a 90 éves Lükő Gábor tiszteletére. Szerk.: Pozsgai Péter. Lükő Gábor (1909-2001) Kossuth-díjas (2001) néprajzkutató által Sümegi György (1947-) művészettörténésznek DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Táton. Magyar és angol nyelven. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. CD-rom melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.